Членови кои ги следи Stoimenovska

 1. bluegirl7

  Истакнат член, од Pietra Ligure
  Пораки:
  754
  Допаѓања:
  930
  Поени од трофеи:
  206
 2. dolly.doll

  Популарен член, Женски, од Македонија
  Пораки:
  594
  Допаѓања:
  504
  Поени од трофеи:
  266
 3. RainBow

  Глобален модератор, Женски
  Пораки:
  19.719
  Допаѓања:
  53.348
  Поени од трофеи:
  556
 4. TheaEsposito

  Популарен член, од Wonderland.
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  2.459
  Поени од трофеи:
  316
 5. Victory15

  Истакнат член, од Croatia
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  161
  Поени од трофеи:
  91