SuperGirl8
Последна активност:
22 јуни 2018
Се зачлени на:
4 јули 2014
Пораки:
202
Допаѓања:
204
Поени од трофеи:
136
Пол:
Женски
Локација:
Summoners rift☮

SuperGirl8

Истакнат член, Женски, од Summoners rift☮

Последна посета на SuperGirl8:
22 јуни 2018