Форумџика на годината 2019: НОМИНАЦИИ

Членови кои ја/го следат Suzeto

 1. herera

  Активен член
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  9
  Поени од трофеи:
  46
 2. marrrrko

  Активен член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  30
 3. Mimi85

  Истакнат член
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  103
 4. sweety19

  Истакнат член
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  101