Форумџика на годината 2020

Членови кои ги следи Sw3et.Ang3l

 1. crimson

  Форумски идол, Женски, 27, од Скопје
  Пораки:
  3.417
  Допаѓања:
  48.858
  Поени од трофеи:
  446
 2. Elennaa

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  3.901
  Допаѓања:
  12.688
  Поени од трофеи:
  376
 3. Lilit

  Форумски идол, од Зрно грашок
  Пораки:
  7.843
  Допаѓања:
  114.722
  Поени од трофеи:
  506
 4. marama

  Форумски идол, Женски, од во плакарот од соништата
  Пораки:
  4.796
  Допаѓања:
  66.894
  Поени од трофеи:
  476
 5. mirandaa

  Форумски идол, Женски
  Пораки:
  1.308
  Допаѓања:
  24.652
  Поени од трофеи:
  476
 6. pamelche

  Популарен член
  Пораки:
  3.564
  Допаѓања:
  9.891
  Поени од трофеи:
  376
 7. RainBow

  Глобален модератор, Женски
  Пораки:
  19.198
  Допаѓања:
  49.491
  Поени од трофеи:
  556
 8. realGirl

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  1.353
  Допаѓања:
  6.675
  Поени од трофеи:
  346
 9. Sanjichka007

  Популарен член, Женски, од Heaven
  Пораки:
  1.520
  Допаѓања:
  11.908
  Поени од трофеи:
  376
 10. Someonespecial

  Free-minded aesthete, Женски
  Пораки:
  12.092
  Допаѓања:
  161.026
  Поени од трофеи:
  566
 11. staymotivated

  Истакнат член
  Пораки:
  56
  Допаѓања:
  29
  Поени од трофеи:
  166
 12. sweetyB

  Истакнат член, од New York
  Пораки:
  131
  Допаѓања:
  78
  Поени од трофеи:
  86