Членови кои ги следи swatkus

 1. cinderella

  Истакнат член
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  8
  Поени од трофеи:
  106
 2. Dijana

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  91
  Поени од трофеи:
  191
 3. duffi

  Форумски идол
  Пораки:
  9.758
  Допаѓања:
  119.425
  Поени од трофеи:
  506
 4. Marija

  Истакнат член
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  151
 5. Offspring

  Форумски идол
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.891
  Поени од трофеи:
  506
 6. ozbilnazena

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  1.154
  Допаѓања:
  13.161
  Поени од трофеи:
  366