SweetChild
Се зачлени на:
2 јули 2012
Пораки:
1.597
Допаѓања:
2.986
Поени од трофеи:
276
Пол:
Женски
Роденден:
јануари 27
Локација:
Лево срце, десно ум
Професија:
Реалист