Членови кои ја/го следат Sweetheart87

 1. Butterfly..7

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  156
 2. grueska.sani

  Активен член
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  14
 3. Katerinceee

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  814
  Допаѓања:
  1.230
  Поени од трофеи:
  296
 4. nemampojma

  Активен член
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  31
 5. simonova19

  Активен член
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  11
 6. tessie

  Пораки:
  5.347
  Допаѓања:
  18.391
  Поени од трофеи:
  406
 7. tijanaaaaa

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  65
  Поени од трофеи:
  79
 8. Zaljubena11

  Активен член, Женски
  Пораки:
  82
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  46
 9. Дискретниот

  Истакнат член, Машки
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  225
  Поени од трофеи:
  146
 10. ♡BuBaLe♡

  Форумски идол, Женски, од Охрид
  Пораки:
  4.948
  Допаѓања:
  101.728
  Поени од трофеи:
  446