sweetyB
Последна активност:
3 февруари 2015
Се зачлени на:
10 јануари 2013
Пораки:
131
Допаѓања:
78
Поени од трофеи:
86

Ги следи 1

Следбеници 3

Локација:
New York

sweetyB

Истакнат член, од New York

Последна посета на sweetyB:
3 февруари 2015