Форумџика на годината 2020

Членови кои ја/го следат sweetyB

 1. Monny05

  Активен член, Женски, 20, од Скопје
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  16
 2. nat17

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  83
  Допаѓања:
  137
  Поени од трофеи:
  171
 3. Sw3et.Ang3l

  Популарен член, Женски, од The city of my dreams , London :)
  Пораки:
  1.254
  Допаѓања:
  2.092
  Поени од трофеи:
  326