Членови кои ги следи Sylvanas

 1. happygirl

  Форумски идол, Женски
  Пораки:
  4.059
  Допаѓања:
  20.982
  Поени од трофеи:
  476
 2. Lacrimosa

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  1.833
  Допаѓања:
  2.907
  Поени од трофеи:
  316
 3. SaNJaAaaAaa

  Популарен член
  Пораки:
  790
  Допаѓања:
  1.462
  Поени од трофеи:
  276