Членови кои ја/го следат Tanjich

 1. bastet

  Истакнат член
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  93
  Поени од трофеи:
  216
 2. dari4ka4

  Активен член
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  33
 3. dinodino

  Активен член
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  31
 4. MaCa-J

  Истакнат член
  Пораки:
  604
  Допаѓања:
  133
  Поени од трофеи:
  156