taylor.912-swift
Последна активност:
12 март 2014
Се зачлени на:
12 мај 2013
Пораки:
60
Допаѓања:
17
Поени од трофеи:
26

Следбеници 1

taylor.912-swift

Активен член

Последна посета на taylor.912-swift:
12 март 2014