taylor.swift
Последна активност:
13 декември 2014
Се зачлени на:
3 јули 2011
Пораки:
48
Допаѓања:
10
Поени од трофеи:
76

Ги следи 1

taylor.swift

Истакнат член

Последна посета на taylor.swift:
13 декември 2014