teardrop
Последна активност:
14 декември 2009
Се зачлени на:
8 декември 2009
Пораки:
5
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
104
Локација:
Strumica

teardrop

Истакнат член, од Strumica

Последна посета на teardrop:
14 декември 2009