TeddyS
Последна активност:
11 јуни 2014
Се зачлени на:
10 мај 2011
Пораки:
235
Допаѓања:
120
Поени од трофеи:
156

Следбеници 1

Локација:
Горе..
Професија:
Жртвено јагне

TeddyS

Истакнат член, од Горе..

Последна посета на TeddyS:
11 јуни 2014