Членови кои ја/го следат Tenna

 1. EVA19

  Истакнат член, од Sky
  Пораки:
  113
  Допаѓања:
  37
  Поени од трофеи:
  111
 2. Ilusionist

  Популарен член, од Heaven Is a Place on Earth...
  Пораки:
  752
  Допаѓања:
  1.906
  Поени од трофеи:
  296
 3. Marija1517

  Активен член, Женски
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  16
 4. skorpijaaa

  Истакнат член
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  64