the1975
Последна активност:
30 јули 2014
Се зачлени на:
14 јануари 2014
Пораки:
45
Допаѓања:
12
Поени од трофеи:
16

Следбеници 1

Професија:
☀5 seconds of summer☀

the1975

Активен член

Последна посета на the1975:
30 јули 2014