Неодамнешна активност на thelittle17

 1. На thelittle17 му/ѝ се допадна мислење на Sandra456* во темата Спонтан абортус.

  Zal mi e.i jas imav spontan vo 7 nedela so napravena kiretaza. Mene me sovetuvaa naredni 5 6 meseci da ne se obiduvame povtorno za bebe a...

  17 јануари 2020
 2. На thelittle17 му/ѝ се допадна мислење на kalinaka во темата Спонтан абортус.

  Јас исто имав спонтан во 6та недела, без киретажа, самата се исчистив. Докторката на клиника ми рече дека најдобро е да почекаме 3 месеци...

  17 јануари 2020
 3. На thelittle17 му/ѝ се допадна мислење на Thallia во темата Спонтан абортус.

  Јас после еден месец од направена киретажа, missed во 8ма недела првата бременост. @thelittle17 за односи и нови обиди за бременост се...

  17 јануари 2020
 4. На thelittle17 му/ѝ се допадна мислење на ♡BuBaLe♡ во темата Спонтан абортус.

  Се е индивидуално. Пред се, твојата психичка подготвеност. Штом немало интервенција, си поминала со лесно ( иако ситуацијата е болна, велам...

  17 јануари 2020
 5. На thelittle17 му/ѝ се допадна мислење на cipiripi во темата Спонтан абортус.

  И јас го поминав истото пред неполн месец меме матичен ми рече да почекам бар 2 циклуси.ќе одмориме малку ќе ги наполниме батериите и...

  17 јануари 2020
 6. На thelittle17 му/ѝ се допадна мислење на Bulka12 во темата Спонтан абортус.

  Jas imav missed abortion, bebeto zastanalo posle 7ma nedela, jas si mislev 11ta ja teram.... koga otidov za eho imav shto da vidam. Imav...

  17 јануари 2020