Форумџика на годината 2020

Членови кои ги следи theothertwo

 1. joelle

  Популарен член, од here and there
  Пораки:
  1.117
  Допаѓања:
  2.351
  Поени од трофеи:
  316
 2. Lilit

  Форумски идол, од Зрно грашок
  Пораки:
  7.840
  Допаѓања:
  114.350
  Поени од трофеи:
  506
 3. MarchelineAmaru

  Популарен член, од The First Circle of Hell
  Пораки:
  2.255
  Допаѓања:
  1.328
  Поени од трофеи:
  326
 4. Mistery

  Истакнат член, од On a planet ruled by rock music :rock:
  Пораки:
  767
  Допаѓања:
  1.625
  Поени од трофеи:
  206
 5. n.a.t.t.y

  Истакнат член
  Пораки:
  603
  Допаѓања:
  760
  Поени од трофеи:
  206
 6. Phyramide

  Популарен член, од Сегде само не тука
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.777
  Поени од трофеи:
  316
 7. sesilija

  Популарен член
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.262
  Поени од трофеи:
  366