1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.
Tikiss
Се зачлени на:
14 август 2013
Пораки:
26
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
36
Пол:
Женски

Tikiss

Активен член, Женски

When you're too busy creating your own fulfilment, you won't feel the need to seek it from others 4 ноември 2014