ToRmEnTeD.LoVe
Последна активност:
7 октомври 2012
Се зачлени на:
2 април 2011
Пораки:
120
Допаѓања:
50
Поени од трофеи:
111

Следбеници 2

ToRmEnTeD.LoVe

Истакнат член

Последна посета на ToRmEnTeD.LoVe:
7 октомври 2012