Форумџика на годината 2020
Torte19
Последна активност:
15 декември 2013
Се зачлени на:
11 ноември 2012
Пораки:
249
Допаѓања:
86
Поени од трофеи:
66

Следбеници 3

Локација:
En los suenos de mi novio
Професија:
Likoven umetnik

Torte19

Истакнат член, од En los suenos de mi novio

Последна посета на Torte19:
15 декември 2013