Членови кои ги следи Trisagija

 1. Orthophill

  Популарен член, Машки
  Пораки:
  1.293
  Допаѓања:
  3.276
  Поени од трофеи:
  296
 2. Serafima

  Форумски идол, од Вечност....
  Пораки:
  1.229
  Допаѓања:
  21.224
  Поени од трофеи:
  466