trlala
Последна активност:
19 јануари 2015
Се зачлени на:
25 октомври 2010
Пораки:
45
Допаѓања:
35
Поени од трофеи:
106

trlala

Истакнат член

Само ако веруваш, можеш да успееш. Ама од верување без работа, баш и нема фајде. 30 ноември 2014

Последна посета на trlala:
19 јануари 2015