Членови кои ги следи Trolo13

 1. Angelceto

  Истакнат член
  Пораки:
  520
  Допаѓања:
  201
  Поени од трофеи:
  226
 2. dancing.queen

  Популарен член, од на врвот на Ајфелова
  Пораки:
  752
  Допаѓања:
  1.087
  Поени од трофеи:
  296
 3. RainBow

  Глобален модератор, Женски
  Пораки:
  19.874
  Допаѓања:
  54.030
  Поени од трофеи:
  556