V.e.n.e.r.a
Последна активност:
2 март 2014
Се зачлени на:
3 јули 2013
Пораки:
89
Допаѓања:
17
Поени од трофеи:
26

Следбеници 1

Локација:
Индија <3

V.e.n.e.r.a

Активен член, од Индија <3

Последна посета на V.e.n.e.r.a:
2 март 2014