1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.
vale.96
Последна активност:
25 август 2021
Се зачлени на:
22 јуни 2012
Пораки:
119
Допаѓања:
10
Поени од трофеи:
181

vale.96

Истакнат член

Последна посета на vale.96:
25 август 2021