1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Членови кои ја/го следат vale.96

 1. butterfly33

  Популарен член, од Italy
  Пораки:
  1.252
  Допаѓања:
  1.094
  Поени од трофеи:
  316