Членови кои ја/го следат vale77

 1. Deni-f

  Истакнат член
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  106
 2. Heartbreaker17

  Нов член
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  4
 3. sanmarino

  Истакнат член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  100
 4. sweety

  Истакнат член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  100
 5. Velimir

  Активен член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  30