1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.
valery15
Последна активност:
5 август 2019
Се зачлени на:
6 јуни 2011
Пораки:
167
Допаѓања:
112
Поени од трофеи:
216
Локација:
На месечината
Професија:
учениче

valery15

Истакнат член, од На месечината

Последна посета на valery15:
5 август 2019