Членови кои ја/го следат Vega

 1. CrAzZyYy

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  401
  Допаѓања:
  820
  Поени од трофеи:
  226
 2. Gaga93

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  16
  Поени од трофеи:
  66
 3. milica852

  Истакнат член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  100
 4. simona45

  Истакнат член
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  66