Veki4kaa
Последна активност:
20 февруари 2018 во 23:47
Се зачлени на:
10 јануари 2012
Пораки:
3.594
Допаѓања:
7.128
Поени од трофеи:
376
Пол:
Женски
Роденден:
25 март 1994 (Возраст: 23)
Локација:
Tamo gde SRCE spava!

Veki4kaa

Популарен член, Женски, 23, од Tamo gde SRCE spava!

Највисоки се оние жени коишто себеси се воздигнуваат со убаво однесување, а не само со високи потпетици. 4 јуни 2016

Последна посета на Veki4kaa:
20 февруари 2018 во 23:47