Членови кои ја/го следат veli4ekate

 1. clock.bp

  Нов член, Женски
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 2. Natasa. P

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  1.941
  Допаѓања:
  6.621
  Поени од трофеи:
  226
 3. newyear2015

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  358
  Поени од трофеи:
  146
 4. Ninichka

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  801
  Допаѓања:
  2.125
  Поени од трофеи:
  156