Форумџика на годината 2019: НОМИНАЦИИ
Vendetta
Последна активност:
17 мај 2010
Се зачлени на:
5 март 2010
Пораки:
7
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
104
Локација:
New York

Vendetta

Истакнат член, од New York

Последна посета на Vendetta:
17 мај 2010