Venera.13
Се зачлени на:
14 август 2012
Пораки:
46
Допаѓања:
14
Поени од трофеи:
116
Пол:
Женски

Venera.13

Истакнат член, Женски

Животните се мои пријатели, а моите пријатели јас не ги јадам!! G.B.S. 30 мај 2016