Членови кои ја/го следат Vera

 1. Deni-f

  Истакнат член
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  106
 2. FeminaAddicted

  Истакнат член
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  101
 3. gejm77

  Истакнат член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  100
 4. imapopust

  Истакнат член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  60
 5. izabela63-64

  Истакнат член, од In my bed :DD
  Пораки:
  108
  Допаѓања:
  44
  Поени од трофеи:
  61
 6. maci4ka

  Истакнат член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  100
 7. MorticiansDaughter

  Истакнат член
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  61
 8. S-r-c-e-n-c-e

  Истакнат член
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  101
 9. sweety

  Истакнат член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  100