Членови кои ја/го следат verce-pp

 1. cvetanoska

  Истакнат член
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  8
  Поени од трофеи:
  156
 2. mucence1993

  Истакнат член
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  101