1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.
verica94
Последна активност:
11 јуни 2015
Се зачлени на:
22 јули 2011
Пораки:
298
Допаѓања:
27
Поени од трофеи:
91
Пол:
Женски
Локација:
Skopje

verica94

Истакнат член, Женски, од Skopje

Последна посета на verica94:
11 јуни 2015