vesna23
Последна активност:
24 мај 2018
Се зачлени на:
3 септември 2010
Пораки:
67
Допаѓања:
78
Поени од трофеи:
191
Локација:
кавадарци - скопје - кавадарци
Професија:
иден фармацевт