Членови кои ги следи Victorya

 1. Lilit

  Форумски идол, од Зрно грашок
  Пораки:
  9.340
  Допаѓања:
  120.806
  Поени од трофеи:
  506
 2. SanjaKirchner

  Истакнат член, од Kulmbach
  Пораки:
  512
  Допаѓања:
  760
  Поени од трофеи:
  206