Членови кои ги следи viki4ka1

 1. Annika

  Истакнат член
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  54
  Поени од трофеи:
  106
 2. Vitorija

  Пораки:
  913
  Допаѓања:
  601
  Поени од трофеи:
  206