Членови кои ја/го следат vinozito1

 1. Anabelle.Amorette

  Форумски идол, Женски
  Пораки:
  2.733
  Допаѓања:
  36.917
  Поени од трофеи:
  476
 2. AnaKarenina

  Форумски идол, Женски, од Скопје
  Пораки:
  5.801
  Допаѓања:
  54.982
  Поени од трофеи:
  516
 3. AziskaStrslenka

  Истакнат член, Женски, 24, од Тенџере за ајвар
  Пораки:
  412
  Допаѓања:
  3.504
  Поени од трофеи:
  166
 4. bittersweet

  Форумски идол, Женски, 40, од where the sun almost always shine`s
  Пораки:
  2.061
  Допаѓања:
  60.789
  Поени од трофеи:
  476
 5. cresa-jagoda

  Модератор, Женски
  Пораки:
  6.375
  Допаѓања:
  29.769
  Поени од трофеи:
  516
 6. Doozy

  Форумски идол
  Пораки:
  4.698
  Допаѓања:
  59.896
  Поени од трофеи:
  466
 7. glosipgirl

  Истакнат член, од Во твоите мисли..
  Пораки:
  325
  Допаѓања:
  412
  Поени од трофеи:
  246
 8. Gordana10

  Форумски идол, Женски, од Скопје
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.177
  Поени од трофеи:
  406
 9. hermosa

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  2.752
  Допаѓања:
  4.227
  Поени од трофеи:
  326
 10. K-pozitiv

  Истакнат член
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  142
  Поени од трофеи:
  106
 11. lightning123

  Истакнат член
  Пораки:
  801
  Допаѓања:
  390
  Поени од трофеи:
  116
 12. lunicka

  Пораки:
  3.003
  Допаѓања:
  81.620
  Поени од трофеи:
  476
 13. minika

  Истакнат член, од таму кај што не си ти :P
  Пораки:
  327
  Допаѓања:
  103
  Поени од трофеи:
  56
 14. RebeliousGirl007

  Нов член, Женски
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  3
 15. senza.parole

  Форумски идол, Женски, од Seattle, Washington.
  Пораки:
  3.115
  Допаѓања:
  20.630
  Поени од трофеи:
  476
 16. Serafima

  Форумски идол, од Вечност....
  Пораки:
  1.229
  Допаѓања:
  21.224
  Поени од трофеи:
  466
 17. Sky-butterfly

  Форумски идол
  Пораки:
  2.977
  Допаѓања:
  55.051
  Поени од трофеи:
  436
 18. Teodora*

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  1.765
  Поени од трофеи:
  156
 19. tessie

  Пораки:
  5.347
  Допаѓања:
  18.391
  Поени од трофеи:
  406
 20. the-Anya

  Истакнат член
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  293
  Поени од трофеи:
  66