Членови кои ја/го следат vivadani

 1. Faccichkaaa

  Истакнат член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  100
 2. sweeteva

  Истакнат член
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  104
 3. Vanja09

  Истакнат член
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  101