1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.
viviette
Последна активност:
26 мај 2020
Се зачлени на:
19 септември 2014
Пораки:
94
Допаѓања:
157
Поени од трофеи:
211
Пол:
Женски

viviette

Истакнат член, Женски

All our dreams can come true if we have the courage to pursue them. ~Walt Disney 6 ноември 2014

Последна посета на viviette:
26 мај 2020