Форумџика на годината 2019: НОМИНАЦИИ
Vladus
Последна активност:
30 август 2019
Се зачлени на:
26 ноември 2012
Пораки:
195
Допаѓања:
110
Поени од трофеи:
216

Ги следи 1

Следбеници 1

Vladus

Истакнат член, од Во непознат правец

Последна посета на Vladus:
30 август 2019