Членови кои ја/го следат WaffleGirl

 1. Anonimnaa4

  Нов член
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
 2. Arthur

  Популарен член, Женски, 23
  Пораки:
  673
  Допаѓања:
  2.509
  Поени од трофеи:
  276
 3. cheeky.cow-12

  Активен член
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  22
  Поени од трофеи:
  26
 4. ColoursOfTheRainbow

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  1.187
  Допаѓања:
  2.404
  Поени од трофеи:
  326
 5. DivineFM

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  121
  Поени од трофеи:
  226
 6. Elissa

  Форумски идол, од Barbados
  Пораки:
  2.429
  Допаѓања:
  21.866
  Поени од трофеи:
  466
 7. Flower27

  Популарен член, Женски, од up in the space
  Пораки:
  1.502
  Допаѓања:
  4.117
  Поени од трофеи:
  326
 8. gingerchild

  Популарен член, Женски, од хромозоми
  Пораки:
  1.496
  Допаѓања:
  4.987
  Поени од трофеи:
  266
 9. Ina28

  Нов член
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
 10. LovedGirl

  Активен член
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  6
 11. Megannn

  Истакнат член, Женски, од •Somewhere over the rainbow
  Пораки:
  241
  Допаѓања:
  211
  Поени од трофеи:
  86
 12. skorpija123

  Популарен член
  Пораки:
  687
  Допаѓања:
  2.622
  Поени од трофеи:
  276