Whitecloud95
Последна активност:
17 ноември 2014
Се зачлени на:
25 јануари 2013
Пораки:
235
Допаѓања:
380
Поени од трофеи:
126

Следбеници 2

Пол:
Женски

Whitecloud95

Истакнат член, Женски

Секој силен човек има потреба од некој покрај себе, кој едноставно ќе го фати за рака и ќе му каже: - " Се ' ќе биде во ред. " 11 ноември 2014

Последна посета на Whitecloud95:
17 ноември 2014