Форумџика на годината 2020

Членови кои ја/го следат x-MajaEsposito-x

 1. Arthur

  Популарен член, Женски, 23
  Пораки:
  673
  Допаѓања:
  2.512
  Поени од трофеи:
  276
 2. Hristov

  Истакнат член, Машки
  Пораки:
  244
  Допаѓања:
  594
  Поени од трофеи:
  226
 3. Pocahontas.

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  14
  Поени од трофеи:
  66
 4. skorpija123

  Популарен член
  Пораки:
  687
  Допаѓања:
  2.622
  Поени од трофеи:
  276
 5. МК- Селектор

  Активен член, Машки
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  49
  Поени од трофеи:
  6