Членови кои ги следи x-MajaEsposito-x

 1. I.love.your.lips

  Популарен член, од ♥ In his heart,brain and body ♥
  Пораки:
  746
  Допаѓања:
  969
  Поени од трофеи:
  296
 2. Katerinceee

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  814
  Допаѓања:
  1.230
  Поени од трофеи:
  296
 3. La Gatita :)

  Истакнат член
  Пораки:
  179
  Допаѓања:
  27
  Поени од трофеи:
  86
 4. Lali-Esposito

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  91
  Допаѓања:
  26
  Поени од трофеи:
  176
 5. macence123***

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  100
  Допаѓања:
  937
  Поени од трофеи:
  226
 6. marijaz

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  422
  Допаѓања:
  190
  Поени од трофеи:
  226
 7. nati44

  Популарен член, од Пемберли
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  543
  Поени од трофеи:
  266
 8. skorpija123

  Популарен член
  Пораки:
  687
  Допаѓања:
  2.622
  Поени од трофеи:
  276
 9. xoxo..gossip-girl

  Истакнат член, од Во свет полн со љубов.
  Пораки:
  472
  Допаѓања:
  642
  Поени од трофеи:
  156
 10. zhap4e

  Форумски идол, Женски, 38, од Валхала
  Пораки:
  6.357
  Допаѓања:
  103.202
  Поени од трофеи:
  516