xoxo..gossip-girl
Последна активност:
11 март 2014
Се зачлени на:
4 февруари 2013
Пораки:
472
Допаѓања:
642
Поени од трофеи:
156

Следбеници 4

Локација:
Во свет полн со љубов.
Професија:
English translator.

xoxo..gossip-girl

Истакнат член, од Во свет полн со љубов.

Последна посета на xoxo..gossip-girl:
11 март 2014